CeonTelekom Olarak Yaptığımız Çalışmalar Ve Hizmet Ilkelerimiz

Kule montajları, enerji nakil hatları (ENH), trafo tesisleri, çevre topraklama, çevre aydınlatma, bina inşaat ve güçlendirme işleri olmak üzere çok sayıda projeye imza atmış olan CEONTELEKOM, hem resmi hem de özel sektörde varlığını göstermektedir. Ulusal ve uluslararası enerji-telekomünikasyon ve gsm projelerinin altyapı mühendislik hizmetlerini yürütmek amacı ile şirketimizin yapılanmasını güçlendirecek ulusal kuruluşlara ilave olarak uluslararası kuruluşlar ile birlikte çözüm ortaklığı kapsamında Turkcell projelerinde çok sayıda gsm projesini hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak tamamlamış bulunmaktayız.

  • Profesyonel Uzmanlık
  • Benzersiz Fikirler
  • Kusursuz işçilik
  • 7/24 Hizmet

Ne Sağlıyoruz?

Enerji ve telekomünikasyon sektöründeki işimizi, uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve istenilen zamanda bitirerek, müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak, çalışanların bilgi birikimlerini ve tüm potansiyellerini bireysel ve şirket düzeyinde geliştirerek özgürce kullanmalarını sağlamak.

Amacımız

Uluslararası standartlarda hizmetler sunarak GSM operatörlerinin dünya düzeni ile entegrasyonunu kolaylaştırmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamaktır. Firmamız aynı zamanda sürekli gelişen, eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrosuyla sektördeki yeni teknolojilerin uygulanması konusunda da müşterilerine ayrıcalıklar sağlamaktadır.

İhtiyaçlarını Belirliyoruz

Sizi dikkatle dinliyor ve gereksinimlerinizi ekip halinde titizlikle analiz ederek ihtiyaçlar ve gerekli çözüm yollarını belirliyoruz.

Ciddiyetle çalışıyoruz

İhtiyaçlar ve çözüm yolları belirlendikten sonra gerekli koordinasyon yapılarak yapı-işçilik-ofis üçleminde sizlerle iletişim halinde tam verim ile hizmet sunuyoruz.​

Zamanında teslim ediyoruz

Projenizin başlangıcında belirlenen süre zarfında tüm çalışmalar bitirilerek hizmete hazır halde teslimini gerçekleştiriyoruz.